Producenci
Regulamin

Sklep Internetowy Lekkiezakupy.pl, działający pod adresem http://www.lekkiezakupy.pl, zwany dalej Sklepem Internetowym, prowadzony jest przez Firmę "TOMPOL" T.Jajecznik S.K.A, z siedzibą w Dębe Kolonia 8a, 62-860 Opatówek. Nip: 618-00-23-967, REGON 250421831.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Nabywca składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

1. Zamówienia są przyjmowane przez strony lekkiezakupy.pl.
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

2. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta informacja o kliknięciu linka z potwierdzeniem zamówienia oraz gdy uda nam się potwierdzić złożenie zamówienia telefonicznie Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia jeśli nie uda nam się skontaktować telefonicznie z zamawiającym.
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - po wpłynięciu należności na konto bankowe sklepu.

3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u naszych dostawców. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie
62-769 30 14, faksem 62- 769 30 89  lub e-mailem pod adresem sklep@lekkiezakupy.pl
Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT oraz ważne są bezterminowo. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

8. Koszty dostawy - Polska (zawierają 23% podatek VAT).

Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 600 zł brutto - dostawa GRATIS.  

Kurier za pobraniem - 22,00 zł

Kurier DPD - przelew na konto - 18.00 zł 

Odbiór osobisty - 0 zł 

 

9. Formy płatności.

W Sklepie Internetowym możliwe są następujące formy płatności za zamówiony towar:
   - przelew przed dostawą towaru,
   - gotówka przy odbiorze towaru, 
W przypadku zakupów, których wartość przekracza 400 zł i Nabywca wybrał płatność przy odbiorze towaru, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 20% wartości zamówienia.

 

Dane do przelewu

Bank odbiorcy: SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Rachunek odbiorcy: 36109011280000000012015949
Tytuł przelewu: Zapłata za zamówienie nr: ................, zamawiający ......................., email:........................
Nazwa odbiorcy: Tompol T.Jajecznik s.k.a.
Ulica: Dębe Kolonia 8a
Adres: 62-860 Opatówek
Kwota przelewu:

 

 

10. Reklamacje.

W przypadku, gdy opakowanie paczki nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. 
W przypadku stwierdzenia wad produktu należy niezwłocznie zgłosić ten fakt telefonicznie (62/769 30 14), faksem (62/769 30 89) lub e-mailem sklep@lekkiezakupy.pl w celu ustalenia dalszego postępowania reklamacyjnego. Przed kontaktem ze sklepem nie należy odsyłać produktu do sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem
Jeśli produkt jest wadliwy klientowi przysługuje zwrot pieniędzy za produkt lub wymiana na produkt wolny od wad.

Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie. Koszty przesłania reklamowanych produktów ponosi kupujący. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy niezgodność zamówionego towaru z otrzymanym jest wynikiem pomyłki po stronie sprzedającego. 

11. Zwroty.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów używania lub uszkodzeń, musi być dołączone do niego otrzymane opakowanie. Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dowodu sprzedaży (wystawionej Faktury VAT).
Jeżeli płatność za zamówiony towar nastąpiła przelewem przed wysyłką towaru, zwrot wartości zamówionego towaru nastąpi na konto Nabywcy w ciągu 2 dni od otrzymania zwrotu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. W przypadku zwrotu lub reklamacji należy towar odesłać w pudełku kartonowym usztywnianym tak, aby towar nie uległ zniszczeniu. Do przesyłki należy dołączyć dokument sprzedaży. Zwracany lub reklamowany towar należy przysłać do nas tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej

Adres do przesyłania reklamacji:
TOMPOL, Dębe Kolonia 8a, 62-860 Opatówek

 

12. Ochrona danych osobowych Klientów.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ma prawo ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl